Biathlon MTB 4 lipca 2015 na Jamrozowej Polanie w Dusznikach Zdroju

Autor: 
inf.wł.

Zrobiło się ciepło, wakacje już niedługo, warto wsiąść na rower i dać się porwać przygodzie. Rower daje wolność, uniezależnia i jest doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu. Pozwala sprawdzić siebie, poczuć wiatr we włosach i rozkoszować się pięknymi krajobrazami.
Ziemia Kłodzka i położone w jej centrum Duszniki-Zdrój, przyciągają miłośników jednośladów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rowerem czy jesteś zaprawionym cyklistą. Liczne szlaki rowerowe pozwalają dotrzeć w najdalsze i najbardziej malownicze zakątki naszego regionu. Ich mnogość i różnorodność sprawia, że każdy dzień i każdy wyjazd rowerowy będzie niezapomnianym przeżyciem.
Dla miłośników kolarstwa górskiego i biathlonu przygotowaliśmy projekt Biathlon MTB, czyli biathlon połączony z wyścigiem na rowerach górskich. 4 lipca 2015 r. na Jamrozowej Polanie w Dusznikach-Zdroju już po raz drugi będzie można spróbować swoich sił w tej jedynej w Polsce imprezie. Zeszłoroczne zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem i powodzeniem. Wylano litry potu, pokonano 20 km, a wszystko to w atmosferze dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Bezkonkurencyjna okazała się Rita Malinkiewicz z zatorskiego UKS Sokół zdobywając złoty medal. W tym roku do pokonania jest dystans ok. 20 km, trzy pętle po 6 km, dwa strzelania z pozycji leżąc, starty indywidualne co 60 sekund i runda karna 300 m. Broń będzie przygotowana dla zawodników na stanowiskach strzeleckich, strzelamy i jedziemy dalej. Limit zawodników ustalono na 100 osób, a wpisowe - 40 zł. Regulamin oraz zapisy na www.izawody.pl
A już we wrześniu zapraszamy na kolejną edycję Biathlon MTB!
Pamiętajcie! 4 lipca 2015, Jamrozowa Polana - Centrum Turystyki Aktywnej i Polskiego Biathlonu w Dusznikach-Zdroju! Czekamy na Was!

Wydania: