Horoskop na lipiec

Autor: 
wróżka

Baran
Sauna, basen, a może morze? Na pewno musisz coś z tymi marzeniami zrobić jak najszybciej. Właściwa pora nadeszła. Po prostu na to zasłużyłeś Baranie, żeby wreszcie odpocząć.
Byk
Upały i ostre słońce w lipcowe dni – to chyba coś na co czekasz. A więc prześledź, gdzie taką aurę zapowiadają i ruszaj w świat... Nie zapomnij zabrać ze sobą kogoś bliskiego.
Bliźnięta
Lubisz grupowe wyprawy, więc co stoi na przeszkodzie? Nie zastanawiaj się, tylko skrzycz znajomych, zadbaj o dobrą organizację – będą Ci na pewno wdzięczni – i wyjazd dojdzie do skutku.
Rak
Tym razem pomyśl raczej o potrzebach swej rodziny, a nie tylko o sobie. Pewnie trzeba będzie też zmienić plany, dostosować do możliwości innych – ale okaże się, że wszyscy będą zadowoleni.
Lew
Twoją decyzję wszyscy zaakceptują, nie martw się na zapas, że sprawisz komuś kłopot. Odważnie i zdecydowanie realizuj, w końcu to Twoje sprawy, marzenia i życie.
Panna
Aż przyjemnie się na Ciebie patrzeć. Opalona, zadowolona, uśmiechnięta. Co też się wydarzyło, że Panna aż tak promienieje. Nieważne – ważne, że jest znów w dobrym nastroju.
Waga
Urlopy, wakacje – czy Ty Wago też coś planujesz w tym roku? Nie? A szkoda. Lepiej zaplanuj, bo potem możesz żałować. Najlepiej jedź na jakąś atrakcyjną wycieczkę.
Skorpion
Jesteś wprawdzie w dobrej formie, ale to nie przeszkadza wcale żebyś nie planował wyjazdu urlopowego. Kondycja jest, bo o nią dobrze dbasz. Tak trzymaj.
Strzelec
Letni ekwipunek przygotowany? No to na co czekać? Trzeba jeszcze tylko zabrać trochę picia, jedzenia, ...odrobinę szczęścia, dobry humor i najlepsze na świecie towarzystwo.
Koziorożec
Przełom czerwca i lipca wykorzystałeś Koziorożcu na zaległości. I dobrze, bo teraz cały miesiąc przed Tobą – luzu, wylegiwania na słoneczku, zwykłego leniuchowania.
Wodnik
Co za lato! Mecze piłki nożnej, potem lekkoatletyka. Nic tylko wymarzony przez Ciebie letni wypoczynek. Czy jednak to wystarczy? Może jednak trochę ruchu nie zawadzi.
Ryby
Gdyby nie ktoś Ci bliski, to byś nawet nie zauważyła Rybo, że już jest lato. A tak, wszystko przygotowane, załatwione,
a Tobie tylko zostaje .... odpoczynek i dotrzymywanie towarzystwa.

Wydania: