Dni Otwarte w Budowlance – Zespół Szkół Technicznych w Kłodzku

Autor: 
inf. ZST w Kłodzku
DSC02338.jpg
DSC02357.jpg
DSC02445.jpg

W dniach 17–18 marca 2023 roku Budowlanka otworzyła swoje podwoje dla rodziców i uczniów klas ósmych, którzy już za chwilę będą dokonywać wyboru kolejnej ścieżki swojej edukacji. W murach szkoły mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą kierunków kształcenia. Od września będą mogli uczyć się w klasach technikum o profilach: technik analityk, technik urządzeń i systemów energii odnawialnej, technik budownictwa, technik logistyk oraz technik spedytor lub w szkole branżowej wybierając klasy: magazynier – logistyk, monter zabudowy i robót wykończeniowych oraz monter stolarki budowlanej oraz klasy mundurowe wojskowa i strażacka. Odwiedzający nas młodzi ludzie, oprócz krótkich prelekcji na temat proponowanych kierunków, mogli uczestniczyć w mini warsztatach obrazujących charakter zajęć zawodowych, a także w licznych pokazach klas mundurowych i prezentacjach zainteresowań i pasji wychowanków szkoły. Uczniowie Budowlanki zaprosili miłych gości na wspólny spacer po obiektach szkolnych.
Tym, którym trudno podjąć decyzję, pochwalimy się, że ranking Perspektyw ocenił kłodzką Budowlankę najlepszym technikum w powiecie. Dlatego Ósmoklasistko, Ósmoklasisto #Zbierz Swój Team i dołącz do nas.
Zespół Szkół Technicznych w Kłodzku, ul. Bohaterów Getta 6 57-300 Kłodzko, tel./fax: 74 867 24 13 lub 867 24 14, e-mail: zsp1@ng.pl

Wydania: