Horoskop na wrzesień

Autor: 
wróżka

*Baran – Czy lubisz czy nie, i tak będzie jak musi być. To znaczy, że nawet niezaplanowane wcześniej sprawy, trzeba będzie we wrześniu zrealizować. Ale nie martw się, znajdziesz na pewno też trochę czasu, by pożegnać się z latem jak przystało – na luzie i z fantazją.
*Byk – Chyba się tego lata dość już „wybyczyłeś”, ale zasłużenie. Trudne półrocze, a więc należał Ci się dłuuugi wypoczynek. Wrzesień może być trochę trudniejszy, dobrze więc, że wcześniej nabrałeś sił i energii. Cokolwiek się więc teraz wydarzy, dasz radę.
*Bliźnięta – Nie jest to Twój ulubiony czas. Zawsze planujesz remonty, albo inne prace, stąd to nastawienie, że wrzesień jest ciężki i wypełniony pracą. A może coś zmienisz tym razem i właśnie odwrotnie, zaplanujesz samo leniuchowanie?
*Rak – Czekają Cię we wrześniu, jak co roku, większe zakupy. Sezonowe obniżki – to przecież Twoja ulubiona okazja, by uzupełnić garderobę. Masz do tego smykałkę. Potrafisz też doradzić rodzinie i przyjaciołom. A więc do dzieła Raku.
*Lew – Serce Ci może zabije nieco mocniej, bo we wrześniu zaplanowałeś wiele spotkań a jedno z nich będzie być może okazją do zakochania się. Rozglądaj się więc uważnie, nie przegap tego ważnego w życiu momentu. Do zakochania jeden krok...
*Panna – Twoje ostatnie nastroje są dość zmienne. Może przyczyną tej niestabilności, jest brak odpowiedniego relaksu. Chyba lipiec i sierpień był dla Ciebie dość trudny i pracochłonny. Czas pomyśleć o wyluzowaniu, wypoczynku. Może wyjedź nad morze, albo idź do lasu?
*Waga – We wrześniu trochę będziesz bardziej wymagająca dla siebie. Zapewne wiesz, jakie są tego powody, ale nie przesadzaj. Nie bądź za bardzo rygorystyczna, zadbaj też o kondycję fizyczną i psychiczną. No i nie zapominaj o rodzinie.
*Skorpion – Jak zwykle Ci się powiedzie we wrześniu. I pogoda, i wypoczynek, i trochę zapewne też pracy, bo sezon na przetwory, to Twoje stałe zajęcie wrześniowe. Inne znaki mogą tylko pozazdrościć Ci tej przezorności, zaradności i umiejętności dobrej organizacji.
*Strzelec – Tym razem niczego Ci chyba już nie zabrakło tego lata. Nic też więc dziwnego, że wrzesień będzie trochę pracowitszy niż poprzednie miesiące. Ale nie na darmo był ten wypoczynek wcześniejszy, teraz przynajmniej tryskasz pozytywną energią.
*Koziorożec – Wrzesień to przecież też jeszcze kawałek lata. Nie martw się więc, że tak Ci szybko przeleciało... Masz jeszcze czas skorzystać z letniego słońca, a może nawet zrealizować inne letnie plany, na które nie było czasu oraz chęci. Jeśli chcesz mieć więcej czasu dla siebie, musisz nauczyć się odmawiać, by móc realizować tylko to co chcesz.
*Wodnik – Powolutku, powolutku i wraca Ci forma. Może jeszcze nie startujesz w zawodach, ale ... chyba sam odczuwasz poprawę. Tak trzymaj! A może nawet gdzieś się wybierzesz „na urlop” w ramach regeneracji zdrowia i nabierania sił? Ale możesz też swą aktywność fizyczną inaczej uruchomić, np. w ramach „prac ogrodowych”.
*Ryby – Gdyby nie to, że już dość się wyleniuchowałeś wcześniej, to teraz byłby idealny na to czas. Ale… niestety, nie zawsze można mieć wszystko, co się zapragnie. Obowiązki, to rzecz święta i dlatego musisz przystopować trochę ze swymi letnimi ekstrawagancjami.

Wydania: