Stypendia „Discipulus Exemplorum”

Autor: 
inf. Starostwo Powiatowe
01.jpg

30 września 2025 roku odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia stypendiów w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego Powiatu Kłodzkiego „Discipulus Exemplorum” za rok szkolny 2024/2025.
Dyplomy stypendialne wręczyli: Zbigniew Łopusiewicz – przewodniczący Rady Powiatu Kłodzkiego
i Piotr Marchewka – wicestarosta Powiatu Kłodzkiego.
Laureaci stypendiów
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku:
Otylia Barwińska, Radosław Bojczuk, Krystian Czuczwara, Natalia Adamczyk, Weronika Jeśman, Katarzyna Woźnicka, Wiktoria Osicka, Urszula Szełęga, Bartłomiej Ceglarek, Martyna Michalak
Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie: Aleksandra Kossak, Anna Bokuniewicz, Lena Jakubowska
Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości: Natalia Grzegorzewska
Program stypendialny Powiatu Kłodzkiego skierowany jest do uczniów i absolwentów szkół prowadzonych przez Powiat Kłodzki, którzy wyróżniają się w nauce, odnoszą sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, rozwijają talenty artystyczne lub sportowe, a także angażują się w życie społeczne.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów w nauce, pasjach i działalności społecznej!

Wydania: