Horoskop na maj 2026

Autor: 
wróżka

* Baran
No to już maj. Uśmiech, rozkwita wszystko, ale Ty musisz na siebie pouważać. Jeszcze jesteś dość mało rozruszany. Więc bez szaleństwa majowego ale z rozwagą używaj piękna wiosny.
* Byk
Oj, kruchutki jesteś. Na zewnątrz to „niczego sobie” ale w tym środeczku to i to dolega. Niby nic wielkiego, ale uważaj. Warto wiosennie zrobić sobie kompleksowe badania by móc w spokoju cieszyć się wiosną.
* Bliźnięta
No i fajno! Jest maj, są majówki i Ty musisz i to koniecznie musisz z nich korzystać. Bo jak nie teraz, to kiedy? Wszystko rozkręcone jak należy, więc nie dziwota, że należą Ci się przyjemności niczym nie zaciemniane.
* Rak
No i wygrzebałeś się z kłopotów, choć nie wszystko „jeszcze gra”. Bez pośpiechu, bez nerwowości poradzisz sobie i jeszcze skorzystasz dodatkowo z dobrodziejstwa maja i wiosny. Tylko trochę więcej się serdecznie uśmiechaj. Do siebie, do bliskich, do świata.
* Lew
Do tej pory lekko nie było. To stąd to stamtąd coś niemiłego Cię spotykało. Ale jakoś dawałeś radę a maj pokazuje, że kłopoty za Tobą. Wiesz przecież, że sporo z nich wynikało z Twojego nastroju, z Twojej niechęci do co poniektórych. Było, przeszło a dobry miesiąc przed Tobą.
* Panna
Nie smuć się za bardzo. Przecież nic takiego się nie dzieje. Napracowałeś się moc, nie wszystko wyszło jakbyś chciał ale to co wyszło to zupełnie niezły zysk. Więc nie smuć się za bardzo, bo i najbliżsi są Tobą z lekka zaniepokojeni.
* Waga
Nie porywaj się zbytnio na zamiary. Policz swoje siły. Skoryguj zbyt ambitne plany. Będzie dobrze jak nieco sobie pofolgujesz. Nie od razu Kraków zbudowano. A Ty masz dobry plan tylko trochę nie starcza Ci cierpliwości.
* Skorpion
Hej, dusza się raduje. Zewsząd miło, zewsząd przyjemnie. Bo wszystko Ci się udaje. Ot, tak jak za pstryknięciem palcem. No! Masz dobry czas ale trochę go nie doceniasz. Rozumiem – apetyt rośnie w trakcie jedzenia. Niekiedy trzeba powiedzieć „dość”. To Ci nie zaszkodzi a pozwoli wyrównać szyki.
* Strzelec
A u Strzelca „po staremu”. Czyli wszystko się toczy jak powinno. Masz jeszcze sporo sił i zapału aby prężnie iść naprzód i jeszcze do tego sporo chęci na rozrywki majowe. Korzystaj z dobrej passy do cna.
* Koziorożec
Pracowitość popłaca, bo ciągle nowe i realizowane pomysły przynoszą radość. Nic to, że takie nastawienie wymaga od Ciebie sporo energii, bo przecież jeszcze masz jej na tyle, że potrafisz cieszyć się z tych wiosennych listków na drzewach, tych wiosennych kwiatów. Niedużej ilości ludzi udaje się ta sztuka współdziałania pracy i radości.
* Wodnik
Oj, kruchutki Ty jesteś. Niekiedy jest dobrze, niekiedy gorzej ale powoli, już teraz powoli. Potrafisz realizować swoje, już niewygórowane plany. No i tak trzymaj. Nie wygłupiaj się z nadmiarem zniechęcenia, bo przecież każdy ma swój zasób radości, zadowolenia, zniechęcenia, czy nadmiernych ambicji. Przecież masz powody aby być zadowolonym z siebie, bo co trza to trza i Ty to wykonujesz.
* Ryby
Żyć nie umierać! No bo jest przecież maj! I słusznie. Bierz z niego garściami, bo Ci się należy. Nawet słusznie, bo wszystko u Ciebie gra. Tak trzymaj!

Wydania: