Październik rozpoczął się muzycznie, bo od Międzynarodowego Dnia Muzyki, podczas którego odbył się koncert oraz uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszej. W pierwszej klasie mamy sześciu uczniów – dziewczynkę i pięciu chłopców, wszyscy zostali obdarowani ananasami.
Na zdjęciu uczniowie z nauczycielem Tomaszem Brusińskim: od lewej Karolinka, Klemens, Hubert, Mikołaj, Piotr i Artem.
Ananasy były wręczane przez uczniów samorządu szkolnego, w skład którego wchodzi nasz akordeonista Gabryś Charęza.